Ziyaretçi Defteri


Ana Sayfa \ Ziyaretçi Defteri
Evren KILIÇ - 22 Nisan 2013 Pazartesi 16:21

aracım için rot balans ayarı yaptırmak için internette dolaşırken burayı buldum izlenimlerim ve araştırmalarım sonucunda gerçekten işlerini çok düzgün şekilde yaptıklarını gördüm ve sorduğum kişilerden olumlu yanıtlar aldım nasip olursa hafta sonu bende oradayım saygılarımla


çetin öztaş - 12 Ocak 2013 Cumartesi 21:45

ankarada bu düzeyde teknoloji ile çalısılması hem ankara hemde vatandaşlar için bir ayrıcalık. ivedik orgonize sanayi özdemir rot balans calısanlarına teşekkürler.


Burak Kurt - 06 Eylül 2012 Perşembe 01:24

İşinizi layıkıyla ve modern teknolojiyi takip ederk en iyi şekilde yapıyorsunuz yaptğınız hizmetten ötürü Başta Abdülkadir usta ve Adem usta olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim Rıdvan Özdemir'e ayrıca teşekkür ederim Hayırlı İşler,Hayırlı Bol Kazançlar İnş.


Hüseyin Kaya - 25 Ağustos 2012 Cumartesi 02:09

firmanınızın dürüstlüğü,güvenilirliği ve müşteriye olan saygısı her zaman tercih nedenim olmuştur.Daha çok büyüyüp, daha çok insana hizmet etmeniz dileğimizdir. Saygılarımla.


Mehmet Derman - 13 Ocak 2011 Perşembe 09:54

İşinizi yaparken teknolojiye vede işin ilk seferde doğru yapılmasına gösterdiğiniz özen ile hem müşterileriNizde hemde müşterileriMizde sağladığınız memnuniyet için sizleri tebrik eder, bu tutumunuzun devamını dilerim.

1 | 2